Název profese Prodavač/ka
Místo výkonu práce Hlučín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67029344

KO: Bc. Jan Miketa, tel.: 773 452 282, životopisy zasílat na email: info@snabytek.cz, předmět "ŽIVOTOPIS PRODAVAČKA HLUČÍN". Na základě zaslaného životopisu Vás pozveme na osobní pohovor.

Požadujeme:
- Pozitivní přístup k zákazníkům.
- Ochotu učit se nové prodejní postupy.
- Vstřícnost, komunikativnost, obchodního ducha.
- Zvládat procesy obsluhy na profesionální úrovni.
- Znalost práce na PC.
- Časovou flexibilitu v rámci plánování směn.

Náplň práce:
- Prodej domácích potřeb, dekorací, nábytku a příslušenství do domu a bytu.
- Obsluha zákazníků, práce v týmu, práce s hotovostí.
- Práce na pc, objednávání a doplňování zboží.
- Přijímání a vyskladňování zboží, úklid prodejny, aranžování zboží, zbožíznalství, poradenství zákazníkům.

Benefity:
- Výkonnostní a obratové prémie.
- Stravenkový paušál.
- Sleva na firemní výrobky.
- Flexibilní plánování směn, firemní akce, vzdělávání.

Co nabízíme: Budete pracovat v moderní nově zrekonstruované prodejně. Nabídneme Vám moderní zázemí a moderní přístupy. Pracovní prostředí prodejny se Vám bude líbit. Stále pracujeme na inovacích, zlepšeních a vývoji firemní kultury. Budeme se snažit podílet na vašem osobním rozvoji a získání nových vědomostí a zkušeností. Vaši novou práci se budeme snažit udělat zábavnou, atraktivní a zároveň se budeme snažit, aby i Váš plat byl k vaší spokojenosti a motivaci být s námi.

Práci od pondělí do pátku 8-18 hodin, sobota 8-12 hod. (červenec-srpen 8-17 hod)
Tým kolegů, kteří nabídnou pomocnou ruku.
SNABYTEK® a Orion je dobrá značka pro osobní rozvoj

Firemní Video: https://youtu.be/UQVRf-sMyDk

Místo pracoviště: Mírové náměstí 29/25, Hlučín.
Nástup IHNED, práce na zkrácený úvazek 30 h/týden.