Název profese Náborový pracovník (personalista) - OZP
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ČOS - Speciální servis s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67040446

VYHRAZENO pro OZP.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na personalista@cosas.cz

Do našeho týmu přijmeme nového kolegu či kolegyni.
Požadujeme: schopnost týmové práce, flexibilitu, samostatnost

Náplň práce:
- nábor nových uchazečů, vedení osobních pohovorů
- zadávání inzerce
- jednoduchá administrativní činnost - spolupráce se mzdovou účtárnou

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- odpovídající finanční ohodnocení + odměny
- pracovní doba denní směny, 37,5 hod týdně
- příjemné pracovní prostředí, práce v menším pracovním kolektivu

Mzda

od 19500

Volné pracovní místo Náborový pracovník (personalista) - OZP je vystaveno v regionu Ostrava-město .