Název profese Obsluha zařízení pro chemickou výrobu
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Synthesia, a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67026816

Pracovní náplň:
- obsluha strojů a zařízení, spolupráce při jejich údržbě
- obsluha jednoduchých chemickch aparatur a strojů
- obsluha plně automatizovaných linek řízených PC
Požadujeme:
- manuální zručnost
- chuť pracovat
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
Zaměstnanecké výhody:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě se 100letou tradicí
- příspěvek na firemní benefity až 20.000 Kč/ ročně (Cafeterie, MultiSport a další)
- mimořádné odměny
- odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000Kč
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt emailem, telefonicky (pracovní dny, v době 7.00 - 14.00) nebo osobně (každou středu od 8.00 - hlavní vrátníce Semtín).