Název profese Pracovníci údržby strojní (zámečníci, potrubáři)
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 12.1.2024

Zaměstnavatel Synthesia, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 66916509

Požadujeme:
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost
Pracovní náplň:
- provádí operativní údržbářské práe dle své specializace na výrobních technologiích
- provádí vizuální kontrolu zařízení a strojů
- dodržuje pracovní a technologickou kázeň při opravách
- provádí kontrolu používaného dílenského zařízení, nářadí a přístrojů
- dbá na dodržování bezpečnostních předpisů a používá ochranné pomůcky
Zaměstnanecké výhody:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě se 100letou tradicí
- české zázemí bez agenturních zaměstnanců
- příspěvek na firemní benefity až 40.000 Kč/ročně (Cafeterie, MultiSport a další)
- mimořádné odměny až 10.000 Kč/ročně
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt e-mailem, telefonicky v pracovní dny 7.00 - 14.00 nebo osobně každou středu v 8.00 hodin - hlavní vrátnice Semtín