Název profese GAP leader (M/Ž)
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 1.2.2024

Zaměstnavatel Faurecia Components Písek, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66486509

CIZ
Náplň práce:
-Zodpovídá za dodržování všech zásad bezpečnosti a ochrany životního prostředí
-Vede tým lidí, řídí a organizuje práci výrobní směny, kontrolu 5S
-Vytváří zprávy o produktivitě a kvalitě výroby, sledování indikátorů
-Plní množstevní a kvalitativní požadavky dle přání zákazníka
-Školí operátory v pracovních postupech a nahrazuje operátory v případě jejich absence
-Odstraňuje chyby a abnormality chodu strojů
Výhodou:
-Zkušenosti s ovládání robotů a strojů;
-Organizační schopnosti a logické myšlení, komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost, -flexibilita
-Zkušenosti s vedením týmu
Nabízíme:
- příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, náborový příspěvek 8 000Kč, Cafeterie.
První kontakt: pí. Vokurková Anna, tel.: 725 610 725, e-mail: anna.vokurkova@faurecia.com
NEJLÉPE SI PŘEDEM DOMLUVIT SCHŮZKU.