Název profese Automatik PLC (M/Ž)
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 8.12.2023

Zaměstnavatel Faurecia Components Písek, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 66808484

CIZ Náplň práce: samostatné programování a diagnostika strojních zařízení s řídícím systémem SIMATIC S7, denní používání programovacího jazyka STEP 7, WIN CC, TIA PORTAL, programování v robotice, řešení příčin poruch a stanovení nápravných opatření k jejich eliminaci, provádění preventivní údržby.
Práce ve třísměnném provozu.
Požadavky: orientace v technické dokumentaci, znalost STEP 7, WIN CC, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, znalost TIA Portal výhodou.
Požadované jazykové znalosti: Anglický jazyk výhodou.
Nabízené výhody: možnosti profesního růstu a dalšího vzdělání. Zajímavý benefitní balíček (náborový příspěvek, penzijní připojištění, příspěvek na mateřskou školku, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování,…) Nadstandartní mzdové ohodnocení.
První kontakt: Šroubová Monika tel. 776 780 017, e-mail: monika.sroubova@faurecia.com