Název profese Skladník(ce) / manipulant(ka)
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ACE SPORT s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038678

Hledáme spolehlivého a pečlivého kandidáta/kandidátku na pozici Skladník / manipulant, který/á bude zodpovědný/á za správu skladu a plnění fyzických pracovních úkolů souvisejících s manipulací se zbožím.
Náplň práce:
Příjem, kontrola a uskladnění příchozího zboží
Kompletace a příprava objednávek zákazníků
Balení a příprava zboží pro expedici
Udržování pořádku a přehlednosti na skladě
Inventarizace a kontrola skladových zásob
Požadujeme:
Zkušenost v práci ve skladu.
Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Odpovědný a systematický přístup k práci.
Dobrý zdravotní stav.
ŘP skupina B výhodou

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání, přátelské a dynamické pracovní prostředí
Nástupní plat od 26 000 Kč, dle zkušeností
Jednosměnný provoz
Zaměstnanecké benefity
Pracovní doba 8:00 - 16:30

Pokud jste spolehlivá a pečlivá osoba, která je schopna zvládnout fyzickou práci na skladě a máte zájem se připojit k našemu týmu, pak hledáme právě vás.
Nástup možný ihned.
Zašlete nám svůj životopis na adresu info@acesport.cz. V předmětu uveďte "Pozice Skladník". Budeme se těšit na vaši odpověď!