Název profese Obsluha velkoformátového lisu - zažehlovací úprava textilu
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ACE SPORT s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67040742

Obsluha velkoformátového lisu - zažehlovací úprava textilu
Hledáme spolehlivého a pečlivého kandidáta/kandidátku na pozici Obsluha velkoformátového lisu - zažehlovací úprava textilu, který/á bude zodpovědný/á za obsluhu termosublimačního lisu - potisk textilních přístřihů.
Náplň práce:
Kontrola obtisků jednotlivých zakázek
Zažehlování pomocí lisu na jednotlivé díly látky
Kontrola kvality potištěných dílů
Kontrola počtu jednotlivých dílů zakázky
Požadujeme:
Minimálně 3 roky zkušeností na pozici vyžadující pečlivost a zručnost
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Odpovědný a systematický přístup k práci
Dobrý zdravotní stav a dobrá fyzická kondice
Smysl pro detail, spolehlivost

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání, přátelské a dynamické pracovní prostředí
Nástupní plat od 22.000,- Kč, navýšení po zapracování
Zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, prémie

Dvousměnný provoz 6:00-14:30 a 13:30 - 22:00

Pokud jste spolehlivá a pečlivá osoba, která je schopna zvládnout fyzickou práci ve výrobě a máte zájem se připojit k našemu týmu, pak hledáme právě vás.
Nástup možný ihned.
Zašlete nám svůj životopis na adresu info@acesport.cz. V předmětu uveďte "Pozice Obsluha velkoformátového lisu". Budeme se těšit na vaši odpověď!

Ace sport s.r.o., Sedláčkova 472/6, 397 01 Písek, tel: 382 210 613