Název profese Koordinátor/ka provozu
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 11.3.2024

Zaměstnavatel 4flow management GmbH organizační složka
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67000084

Min. 18 měsíců zkušeností v rámci týmu vedení a realizace dopravy na 4PL dispečinku a používání integrovaného systému řízení dopravy 4flow, zejména systému pro správu výjimek a modulu 4flow vista. Anglický jazyk na úrovni C2.
Prac. náplň: vedení týmu specialistů a koordinátorů realizačního týmu dopravy pro 4PL zákazníky, koordinace týmu pro zajištění optimálního rozvržení kapacit a zajištění hladkého fungování procesů, zavedení a kontrola mechanismů pro udržování standardů kvality a výkonu, včetně sledování KPI a reportingu. Řešení reklamací se zákazníky a zajištění spokojenosti.

Zaměstnanecké výhody: Roční prémie ve výši až 3 % (na základě výkonu společnosti), příspěvek na ubytování

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Plzeň-město

Plzeň-město
Advantage Consulting, s.r.o. - Plzeň
Plzeň-město
Advantage Consulting, s.r.o.
Plzeň-město
Plzeň-město
Plzeň-město

Kontaktní údaje

Mzda

od 52000 do 57000

Volné pracovní místo Koordinátor/ka provozu je vystaveno v regionu Plzeň-město .