Název profese Kontrolor/ka kvality
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 29.4.2024

Zaměstnavatel TECHPOL CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67041640

Náplň práce:
" Provádění kontroly výrobků k zajištění jejich kvality v souladu s normami
" Zaznamenávání a dokumentování výsledků kontrol a testů
" Identifikace a hlášení odchylek a nedostatků výrobků vedoucímu kvality
" Spolupráce s výrobním týmem a vedoucím kvality ke zlepšení procesů pro dosažení vyšší kvality
" Školení operátorů výroby

Požadujeme:
" Porozumění technickým výkresům a specifikacím
" Schopnost používat měřící zařízení (posuvné měřítko, mikrometr, měřidla..)
" Znalost v Microsoft office (MS Excel)
" Znalost anglického jazyka (alespoň úroveň B2)
" Časová flexibilita, odpovědnost, spolehlivost
" Střední škola s technickým zaměřením
" Pohovor v angličtině

Pokud nespňujete výše uvedené požadavky a jste mladý člověk, který chce udělat první krok v oblasti kvality, jste i tak vítaní na osobní pohovor.

Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 120 Kč/den, zvýšení platu podle zkušeností, pracovní doba 8:00 - 16:30 (PO-PÁ)