Název profese Referent/ka nákupu
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67028380

Životopis zasílejte na e-mail: hruba@obzor-plzen.cz
Požadujeme:
Uživatelská znalost práce na PC, komunikativní znalost AJ, ŘP sk. B, odpovědnost, samostatnost, znalost požadavků IATF16949 výhodou.
Náplň práce:
Objednávání materiálu/služeb dle požadavků výroby/úseků, tvorba/odeslání odvolávek, cenová jednání s dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů, hodnocení dodavatelů, atd.
Nabízíme:
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, kompletní zaučení, školicí kurzy, práci na zahraničních projektech pro prestižní firmy, prémie, stravovací paušál, pracovní doba 7,5 hod denně, pravidelná školení

Nástup možný ihned.