Název profese Seřizovač výrobních zařízení
Místo výkonu práce Kraslice
Přidáno 26.2.2024

Zaměstnavatel OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67031534

Požadujeme: SOU/SŠ technického zaměření, zkušenosti v oblasti údržby, seřizování výrobních linek, praxe v automotiv, nebo výrobní společnosti, možno i zručný absolvent. Výhodou flexibilita, samostatnost, spolehlivost. Nástup možný ihned na 1 rok, poté prodloužení.

Náplň práce: Seřizování strojů a výrobních linek, výměna nástrojů, preventivní prohlídky linek a strojů, nastavení parametrů lisů, úprava strojů, identifikace a analýza závad, vedení záznamů o údržbě…..

Nabízíme: perspektivní zaměstnání v prosperující stabilní společnosti, pravidelné profesní školení, zaměstnanecké benefity, možnost karierního postupu.

Uchazeči se hlásí e-mailem: hruba@obzor-plzen.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Sokolov

Sokolov
39000 - 50000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Sokolov
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Sokolov
Sokolov
Sokolov
45000 - 60000 Kč za měsíc
Sokolov

Kontaktní údaje

Mzda

od 30000 do 45000

Volné pracovní místo Seřizovač výrobních zařízení je vystaveno v regionu Sokolov .