Název profese Business Development Manager for Production Machines
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Siemens, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 66936630

Fryčková Markéta, e-mail: marketa.fryckova@siemens.com

Náplň práce:
" zodpovědnost za přidělené účty výrobců strojů v plastikářském průmyslu a jejich udržitelný rozvoj a využití
" využijete své všestranné tržní know-how k vyhodnocení obchodního potenciálu, rozvoji a realizaci akčních plánů k prosperitě našeho globálního trhu v úzké spolupráci s regionálními obchodními kolegy; součástí vašich povinností budou analýzy zákazníků, nové trendy a hodnocení obchodních příležitostí
" zodpovídat za marketingové aktivity (prezentace, videa, přípravu a účast na veletrzích a interních akcích) ve spolupráci s marketingovými odděleními.
" budete odpovědný za rozpočtování, prognózování, řízení a vykazování činností pro vám přidělené zákazníky; budete připravovat a prezentovat exekutivní shrnutí jako vstup pro rozhodnutí vrcholového managementu.

Požadavky:
" máte ukončené magisterské nebo bakalářské studium elektrotechniky, automatizační techniky, mechatroniky apod.
" jste zapálení a připraveni řídit problémy související s technologickými inovacemi a digitalizací.
" jste schopni rychle budovat sítě a efektivně pracovat napříč podniky a funkcemi.
" rádi cestujete na služební cesty (veletrhy, interní akce, návštěvy zákazníků atd.).
" musíte být schopni plynule komunikovat v angličtině. Velmi oceňovány jsou však další jazykové znalosti.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky