Název profese Marketing Operations Senior Specialist
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 16.12.2023

Zaměstnavatel SAP Services s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP na vozíku (bezbariérový přístup), OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 66988665

Nedzelská Lenka, e-mail: Lenka.nedzelska@sap.com

Popis pozice a náplň práce:
Na této pozici budete vytvářet různé dashboardy a analyzovat data za účelem zodpovězení specifických otázek, dávat strategická doporučení vedení marketingu na základě objevujících se trendů. Jedná se o roli v globálním týmu, na niž je velmi častá spolupráce s dalšími globálními týmy.
Požadujeme:
Na pozici hledáme nové kolegy se zkušeností v oblasti digitálního marketingu (alespoň 5 let), kteří jsou zběhlí v používání Analytics nástrojů. Hledáme analytického člověka, který je schopen vysvětlit a komunikovat data všem stakeholderům, s výbornou znalostí MS excel a angličtinou na velmi pokročilé úrovni (minimálně C1).
Nabízíme:
o Pestrou a zajímavou práci
o Možnost profesního růstu
o Možnosti navazujícího vzdělávání
o Příjemné pracovní podmínky
o Práce v mezinárodním prostředí
o Denní využití SAP software

Zaměstnanecké výhody: Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění