Název profese Internal Services Professional
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 18.5.2024

Zaměstnavatel Siemens, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 30
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67050821

Mádlo Roland, e-mail: roland.madlo@siemens.com

Náplň práce
* Podporuje přidělenou organizaci profesionálními interními službami ve stanovené oblasti působnosti.
* Dokončuje údržbu, organizaci a distribuci technických nebo obchodních záznamů a informací.
* Analyzuje a navrhuje procesy, metody a struktury vč. zdrojů a plánování.
* Určuje konkrétní měřítka (KPI) pro sledování výkonu.
* Podílí se na projektech v oblasti působnosti.
* Komunikuje a vede školení pro implementaci procesů.

Požadavky:
- vzdělání v IT oboru nebo pracovní zkušenosti v oboru vítány
- zkušenosti s projektovými/procesními reporty a databázovou/datovou správou výhodou
- znalost angličtiny pro každodenní komunikaci
- prezentační schopnosti a ochotu dále se rozvíjet
- uživatelská znalost O365

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky