Název profese Administrativní pracovník, pokladní (OZP) - plný úvazek
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 24.5.2024

Zaměstnavatel APAP IN s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67056000

Martincová Jana, tel.: 721 443 980, e-mail: martincova@apap.cz

Pro OZP (1., 2. stupeň).

Pracovní náplň -
- markování zboží na pokladně
- příjem objednávek, vytváření dodacích listů, vytváření faktur z objednávek, kontrola přijatých faktur, vystavování dobropisů, plánování a objednávání dopravy, objednávání zboží a vystavování příjemek

Požadujeme -
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
- ohleduplnost
- znalost MS Excel, Word
- středoškolské vzdělání s maturitou
- praxe výhodou

Nabízíme -
- mzda 24 000 Kč hrubého/měsíc, po zapracování až 27 000 Kč hrubého/měsíc (plný úvazek)
- práci ve velice klidném, pohodovém provozu a v hezkém pracovním prostředí
- pracovní dobu 8,00-16,00 (plný úvazek)
- možnost zakoupení obědů ze školní jídelny (polévka + hlavní jídlo) za 85 Kč
- možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny
- pracoviště na Praze 5 - Řeporyje
- jsme menší firma s 30letou tradicí
- korektní jednání

Zaměstnanecké výhody: Možnost nákupu zboží za nižší ceny. Možnost zakoupení obědů ze školní jídelny (polévka + hlavní jídlo) za 85 Kč.