Název profese Asistent/ka personalisty - Praha (jen OZP)
Místo výkonu práce Praha 4 - Krč
Přidáno 25.4.2024

Volné od 25.4.2024
Zaměstnavatel Protektia, s.r.o.
Směnnost Neurčeno
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Upřesňující údaje: VYHRAZENO pro OZP. Prvotní kontakt e-mailem. Hledáme uchazeče na částečný
úvazek, práce je určená pro OZP pracovníky (osoby bez OZP prosím nepište)

Náplň práce: Běžná lehká kancelářská práce, tisk dokumentů, příprava podkladů pro smlouvy.

Požadujeme: SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (Word a Excel), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP na zkrácený úvazek, zaručenou pravidelnou mzdu. Určeno pro osoby se zdravotním postižením.

Prosíme NECHODIT na pracoviště.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 9:00 – 16:00 hod. p. Roman Kremser, tel. 734881692, nebo pošlete životopis na e-mail: nabor3.centrum@protektia.cz
Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo.