Název profese Obsluha CNC strojů
Místo výkonu práce Hranice
Přidáno 20.12.2023

Zaměstnavatel SSI Schäfer s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 19
Reference 1026974

Nástup možný IHNED.

Požadavky:
praxe ve strojírenské výrobě; znalost čtení technické dokumentace; zkušenost z prostředí systémů CNC řízení výhodou; důslednost a technickou zdatnost; samostatnost, zodpovědný přístup k práci; ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Náplň práce:
obsluha CNC strojů na opracování kovů; upínání nástrojů, polotovarů a ustavování jejich polohy na CNC strojích

Nabízíme:
zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě; zvyšování kvalifikace a vzdělávací kurzy; závodní stravování;

Zájemci se mohou hlásit:
- prvotní kontakt je zaslání (předložení) životopisu (CV) na e-mail: jana.kutinova@ssi-schaefer.com
V případě zájmu je možné vyplnění dotazníku i na https://ssischaefer.jobs.cz.

Místo výkonu práce: SSI Schäfer s.r.o., Tovární č.p. 325, 753 01 Hranice 1