Název profese Servisní technik
Místo výkonu práce Přerov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SEZAKO PŘEROV s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038914

Servisní práce v rámci ČR a zahraničí. Součástí práce jsou výjezdy k zákazníkovi a služební cesty.

Náplň práce:
servisní činnosti v souladu s technickými podmínky strojů (drtiče, třídiče apod.), komunikace s vedoucím střediska zámečnické výroby a servisu, technologem, konstruktérem a obchodním zástupcem, péče o svěřené nástroje a nářadí, péče o svěřené servisní vozidlo, servis v lomech, drtírnách a třídírnách.

Požadujeme:
schopnost pracovat s výkresovou dokumentací, základní znalost práce na PC a řidičský průkaz sk.B. Výhodou - praxe v oboru strojní zámečník či svářečský průkaz ZK 135.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Naděždy Zemánkové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: svrckova@sezakoprerov.cz;
- telefonicky na čísle 581 839 032;
- osobně na adrese místa výkonu práce