Název profese Servisní technik/technička
Místo výkonu práce Lipník nad Bečvou
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel PARAGAN HORSEBOXES s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67041875

Náplň práce:
příjem vozů do opravy/vracení opravených vozů zákazníkům; koordinace opravy s mechaniky, kontrola finálních výrobků; evidence a řešení interních vad a neshod; komunikace se zákazníky/mechaniky

Požadujeme:
vzdělání technického směru; uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word); nutná znalost anglického jazyka (stupeň B2), znalost českého jazyka (úroveň B1); technické myšlení, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost; chotu učit se novým věcem a pružně reagovat na změny

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni@paraganhorseboxes.com;
- telefonicky na čísle 581 781 021 - paní Eva Štěpánová