Název profese Manažer/manažerka týmu
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SMS finanční poradenství, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66787282

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na e-mail: martin.svozil@smsfinance.cz. Bližší informace sdělí pan Svozil, tel. 733 780 601. Pracovní doba: Po-Pá 9:00-17:00 hod. (možné se na pracovní době domluvit). Pracoviště: Plumlovská 39 Prostějov.
Požadujeme: časová flexibilita, dobré komunikační dovednosti, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, ochotu se vzdělávat.
Náplň práce: práce v kanceláři i v terénu, komunikace s klienty, vedení týmu finančních specialistů.
Nabízíme: firemní automobil, tiskárna, MacBook, iPhone, karta Multisport, motivační bonusy, týmové akce, příjemný kolektiv.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
70000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
48000 - 60000 Kč za měsíc
Prostějov
31000 - 35000 Kč za měsíc

Mzda

od 60000

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Manažer/manažerka týmu je vystaveno v regionu Prostějov .