Název profese Obchodní manažer/manažerka
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel GASTRO Brno s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67048499

Životopisy zasílejte na email: e-mail: job@alewerans.com

Požadujeme: praxi na pozici obchodního manažera, reprezentativní jednání, vysoké pracovní nasazení, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, Anglický jazyk na komunikativní úrovni, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk. B

Náplň práce: vyhledávání nových obchodních příležitostí - péče o stávající klienty, kontakt se zákazníky zejména z řad průmyslových podniků, specifikace požadavků a příprava cenových nabídek, příprava řešení na míru spolu s dopravním oddělením, práce v terénu/home office

Nabízíme: zaměstnání na HPP+ motivační program, služební telefon s neomezeným datovým tarifem, služební vozidlo včetně PHM možné i k soukromým účelům, služební notebook, placené ubytování při služebních cestách (vč. cest do zahraničí)

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc

Mzda

od 28000 do 36000

Volné pracovní místo Obchodní manažer/manažerka je vystaveno v regionu Prostějov .