Název profese Obchodní manažer/manažerka
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ODT Management s.r.o
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66860811

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Dvorský, tel.: 775 347 634 (volat Po-Pá 8:00-18:00 hod.), e-mail:dvorsky@odtm.cz. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 hod. (případně dle domluvy). Pracoviště: Dolní 100 Prostějov.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat, jeden ze světových jazyků na komunikativní úrovni, znalost Word, Excel, Powerpoint.
Náplň práce: aktivní vyhledávání obchodních případů, kalkulace, komunikace se zákazníkem.
Nabízíme: malý kolektiv, příspěvek na stravování, výkonnostní prémie.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Barlett & Cenbright s.r.o.
Brodek u Prostějova
Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Mzda

od 25000 do 35000

Volné pracovní místo Obchodní manažer/manažerka je vystaveno v regionu Prostějov .