Název profese Pomocná síla do kuchyně
Místo výkonu práce Hřebečníky
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67035606

Náplň práce: myje bílé a černé nádobí - obsluha myčky, provádí hrubou přípravu zeleniny, pečuje o pitný režim, má na starosti úklid kuchyně, připravuje svačiny atd. Vaříme cca pro 150 osob (snídaně, obědy, večeře a svačiny).
Požadujeme: pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, základní znalost českého jazyka.
Nabízíme: stravu zdarma přímo v objektu, ubytování ve středisku, volbu pracovních dnů.
Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od 6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.), možnost domluvy na zkrácenou dobu cca od 6 do 16 hod. (odpracovaných 8 hod.) - vhodné pro maminky pro rodičovské, seniory aj. Možnost dlouhodobější spolupráce, případně i brigády např. na léto.
V rekreačním středisku se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v přírodě, adaptační kurzy aj.)
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 725455115 nebo e-mailem personalni@starline.cz