Název profese Technik / technička pro servis počítačových sítí
Místo výkonu práce Albrechtice nad Orlicí
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel ASCO-CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67041034

Kontakt zasláním životopisu na e-mail michalek@pccomp.eu.

Požadavky:
- nemáte strach ze síťových kabelů, z nastavení routerů ani z elektrické vrtačky
- je Vám vlastní provádět práci precizně a máte přirozený talent laicky zákazníkovi vysvětlit, co servisní zásah bude obnášet
- jste schopni improvizace a máte schopnost poradit si v neočekávaných situacích
- nebojíte se vymýšlet nové věci, jste týmovým hráčem
- máte řidičský průkaz skupiny B.
Náplň práce:
- budete u zákazníků instalovat Internet a všechno s tím související
- naučíme Vás počítačové sítě sestavovat, oživovat a přizpůsobovat na míru každému zákazníkovi
- budete se podílet na tvorbě harmonogramů instalací a nákupů potřebných komponent
- budete zákazníkům pomáhat s výběrem vhodného IT vybavení
- budete spolupracovat na budování naší společnosti, její značky a spolu budeme tvořit její další směřování.
- můžete se podílet na návrhu a tvorbě nových produktů.
Nabízíme:
- atmosféru zavedené společnosti s velkým potenciálem dalšího růstu
- flexibilní pracovní dobu s jasně definovanými pravidly
- firemní vzdělávání, stravenky, služební automobil, mobilní telefon a další benefity.