Název profese Specialista / specialistka technické podpory
Místo výkonu práce Rychnov nad Kněžnou
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel ALPENTA s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67016082

Kontakt telefonicky nebo emailem na adresu martina.schulerova@alpenta.com.

Požadujeme:
- technické vzdělání nebo zkušenost z oboru chlazení, klimatizace případně alternativních zdrojů energie
- technická nebo obchodní zkušenost z oboru chlazení, tepelných čerpadel a nebo TZB výhodou
- dobré komunikační a interpersonální schopnosti.
Náplň práce:
- technická podpora prodeje průmyslových a komerčních chladících a klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel české výrobní firmy
- spolupráce s evropskými dodavateli komponentů
- kontakt s klienty v ČR i zahraničí - dle jazykových schopností.
Nabízíme:
- osobní ohodnocení na základě zkušeností a kvalifikace
- možnost karierního růstu.