Název profese Pracovník / pracovnice v obchodně technickém oddělení - příprava realizace staveb
Místo výkonu práce Týniště nad Orlicí
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel BAZENSERVIS, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67041925

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu janesova@bazenservis.cz.

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání
- velmi dobrou znalost práce na PC - Word, Excel
- spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B.
Výhodou (není však podmínkou):
- vzdělání stavebního/strojního/jiného technického oboru
- praxe na pozici přípraváře nebo rozpočtáře
- orientace ve výkresové / projektové dokumentaci
- práce v programu AutoCad.
Náplň práce:
- tvorba cenových nabídek, rozpočtů a kalkulací (v programu Excel)
- poptávky výrobků a dodavatelů
- tvorba soupisů provedených prací (v programu Excel)
- další administrativa spojená s chodem obchodně technického oddělení.
Nabízíme:
- stabilní práci v renomované společnosti
- příjemné pracovní prostředí a perspektivní kolektiv
- příležitost pro kariérní růst
- nástup možný ihned.