Název profese Řidič/ka (pouze pro OZP)
Místo výkonu práce Moravská Třebová
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 15
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 3
Reference 66966951

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní místo na zkrácený úvazek 3 hod/den. Pracovní pozice je vyhrazená pro osoby se zdravotním postižením (OZP ID I.,II.,III. stupně invalidity). Fyzicky nenáročná práce - vykládání a nakládání zboží. Zakládání, uchování, skladování materiáků ve skladu. Umět manipulaci zboží používat mechanizační prostředky (paletový vozík), přeprava zboží, výpomoc ve skladě. Volné víkendy. Nástup je možný ihned i dle domluvy.
DALŠÍ POŽADAVKY: příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, dochvilnost, fyzickou a psychickou odolnost, výpis z rejtříku trestů
KONTAKT: telefonicky, e-mailem PO-PÁ 8.00 - 15.00 hod

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Svitavy

Svitavy
Svitavy
Svitavy
Svitavy
Grafton Recruitment s.r.o.
Svitavy
60000 - 70000 Kč za měsíc
Svitavy
Barlett & Cenbright s.r.o.

Mzda

od 7988

Volné pracovní místo Řidič/ka (pouze pro OZP) je vystaveno v regionu Svitavy .