Název profese Řidič/ka sk. C + E s profesním průkazem
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel WC Servis s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66999953

NÁPLŇ PRÁCE: řidič/ka s profesním průkazem na pravidelné čištění a sanitaci mobilních toalet, převoz a instalace mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti , obsluha svěřeného servisního vozidla
DALŠÍ POŽADAVKY: časová flexibilita, fyzická zdatnost a spolehlivost
NABÍZÍME: pružná pracovní doba , zajímavé odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní rozrůstající se české společnosti, motivační bonusy dle odvedené práce a další benefity, mobilní služební telefon, motivační bonusy, zaměstnanecké benefity a příspěvky nad rámec mzdy
KONTAKT: telefonicky, e-mailem