Název profese CNC obsluha/programátor/ka
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel P-D Refractories CZ a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 67033076

NÁPLŇ: obsluha 3-osého/5-osého CNC frézovacího centra, CNC tvarové broušení, programování v EDGECAM, CNC řídící systémy HEIDENHAIN
POŽADAVKY: vyučen/praxe v technickém oboru, ochota učit se novým věcem, inovacím a moderním postupům, samostatnost, zodpovědnost, pečivost, týmová spolupráce, schopnost komunikace
NABÍZÍME: 26 dní dovolené, stravenkový paušál, příspěvky na dovolenou, na letní pobyty dětí zaměstnanců, příspěvek na úhradu zdravotních pomůcek ……….
Pracovní poměr na dobu určitou. Nástup dle dohody.
KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky PO-PÁ 8.00 . 14.00 hod