Název profese Mzdový/á účetní
Místo výkonu práce Moravská Třebová
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ATEK s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67044314

NÁPLŇ PRÁCE: komplexní zpracování mzdové agendy, roční vyúčtování daně, přihlášky/odhlášky pojištění, jednání s příslušnými úřady, zajišťování OOPP, správa benefitů, zpracování statistiky atd.
POŽADAVKY: SŠ vzdělání praxe v oboru min.3 roky, znalost aktuálních mzdových předpisů, orientace v pracovněprávních předpisech, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, cafetérie, možnost profesního rozvoje, pružná pracovní doba

KONTAKT: emailem, telefonicky PO-NE - neomezeně