Název profese Technik/čka dílů
Místo výkonu práce Moravská Třebová
Přidáno 22.2.2024

Zaměstnavatel ATEK s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66953475

NÁPLŇ: dohled nad kvalitou konstrukčních dat dodavatelů služeb, posuzování vhodnodnosti pro výrobu, konstrukční změny v již probíhající produkci, samostatná konstrukce jednodušších dílů, výhledově ukládání dat na portálech OEM a samostatná konstrukce složitějších dílů, účast na prototypových montážích u zákazníka a na testovacích vozidlech atd.
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, praxe v oboru min. 1 rok, orientace v problametice plastových dílů v automotive výhodou, znalost požadavků standardu IATF 16949, samostatnost, zodpovědnost

NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, cafetérie, možnost profesního rozvoje, možnost spolupráce na vývoji dílů atd.
KONTAKT: emailem, telefonicky PO-PÁ kdykoliv