Název profese CNC programátor/ka
Místo výkonu práce Moravská Třebová
Přidáno 24.5.2024

Zaměstnavatel protechnik consulting s. r. o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67057498

Velmi zajímavá nejednotvárná práce s možností profesního a osobnostního růstu v moderním prostředí silné a stabilní společnosti nezávislé na automobilním průmyslu s 23-letou tradicí v Moravské Třebové. Nevyrábíme jen komponenty, ale kompletní stroje a výrobky. Přijďte rozšířit náš úspěšný tým!
NÁPLŇ PRÁCE: Budete pracovat v SolidWorks a SolidCAM na kompletní programové přípravě výroby na CNC centrech jak kusové, tak sériové výroby (frézování i soustružení), budete úzce spolupracovat s oddělením technologie, obrobnou a kontrolou kvality.
POŽADAVKY: vzdělání se zaměřením na strojírenství. Znalost práce se SolidWorks a SolidCAM vítána.
NABÍZÍME: Hrubá mzda od 50.000 Kč odpovídá cca 312 Kč/hod. Dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně.
Měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě. Možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%, za noční směny příplatek 50 Kč/hod. Komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji. Příspěvky na stravování. Parkování uvnitř firemního areálu. Hodnotné odměny/dárky za pracovní jubilea. Příspěvky ke sňatku a narození dítěte. Příspěvky na životní pojištění. Dárky k Vánocům, pravidelné firemní akce a další benefity
KONTAKT: emailem