Název profese Projektový inženýr
Místo výkonu práce Bor
Přidáno 22.1.2024

Zaměstnavatel Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66964149

NÁPLŇ PRÁCE:
" Zpracování projektu od přípravných fází a následná podpora při zavádění výroby až po sériovou výrobu
" Technická podpora vůči zákazníkům a vyjasnění technických požadavků vůči dodavatelům
" Podpora při plánování, implementaci a standardizaci zlepšovacích opatření
" Průběžné reportování a interní komunikace
" Tvorba a péče o procesní předpisy, specifikace a pracovní pokyny
" Příprava kalkulací

OD VÁS OČEKÁVÁME:
" Ukončené středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru nebo srovnatelné znalosti
" Znalost projektového řízení a znalost procesů automobilového průmyslu
" Znalost analytických metod (FMEA)
" Orientaci ve výkresové dokumentaci
" Technické myšlení, dobrou prostorovou představivost
" Komunikativní znalost anglického a/nebo německého jazyka
" Flexibilitu, schopnost týmové práce
" Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivitu
" Zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit se nové věci
smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou