Název profese Technik kvality
Místo výkonu práce Bor
Přidáno 22.1.2024

Zaměstnavatel Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66964245

NÁPLŇ PRÁCE:
" Kontrola kvality na svěřených projektech příslušného oddělení
" Komunikace se zákazníky v oblasti zajištění kvality
" Koordinace hladkého průběhu výroby ze strany kontroly kvality příslušného oddělení
" Práce v systému kvality CAQ
" Práce s intranetem a interními systémy
" Příprava a aktualizace kontrolních plánů, pracovních, zkušebních a procesních návodů pro nové i stávající projekty, kontrola jejich zavedení
" Analýza externích a interních neshod ve spolupráci s ostatními odděleními
" Pozastavování dílů/materiálu ve výrobě

OD VÁS OČEKÁVÁME:
" Ukončené středoškolské vzdělání (výuční list/maturita)
" Znalost systému kvality
" Znalost nástrojů řízení kvality (8D, interní auditor, kontrolní plány)
" Čtení výkresové dokumentace
" Schopnost vést a rozhodovat, řešit vzniklé problémy
" Zodpovědnost, samostatnost, proaktivita
" Odolnost vůči stresu, flexibilita
smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou