Název profese Automechanik/čka - opravář/ka vozů MHD
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 1212529

Náplň práce:
• provádí plánovanou údržbu vozidel
• provádí běžné opravy mechanických, pneumatických a hydraulických částí vozů
• odstraňuje závady zjištěné na vozech a vykonává činnosti omezující jejich vznik
• vyhotovuje pracovní doklady a záznamy o provedených kontrolách a opravách
Požadavky na pozici:
• ukončené střední vzdělání s výučním listem, případně maturitou v oboru nebo příbuzném oboru
• uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)
• dobrý zdravotní stav
• komunikační schopnosti, zručnost, spolehlivost, práce v kolektivu, odpovědnost při plnění úkolů, flexibilita, asertivita
• řidičský průkaz skupiny B, C výhodou
Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• práci na HPP, fond pracovní doby 37,5 hod/týden
• náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč
• 5 týdnů dovolené, stravenky zdarma, pojištění odpovědnosti z výkonu povolání a benefitní poukázky (kultura, sport) plně hrazené zaměstnavatelem, zaměstnanecké jízdné včetně výhod pro rodinné příslušníky, příspěvek na rekreaci dětí a příspěvek na penzijní/životní pojištění, příplatky nad rámec zákoníku práce a další příspěvky ze sociálního fondu
• osobní růst každého zaměstnance možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Výčet požadovaných dokladů pro zařazení uchazečů do výběrového řízení:
• strukturovaný životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe, odborné znalosti a dovednosti: jméno, příjmení, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontaktní údaje
• kopie dokladu o dosaženém nejvyšším vzdělání
• případně další doklady prokazující odborné vzdělání

Kontakt: telefonicky ( Klára Černá, tel. 475 652 106, Tereza Malířová, tel. 475 652 107) nebo na e-mail.