Název profese 1.01.04 Referent majetkové správy
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 22.4.2024

Zaměstnavatel Národní památkový ústav
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67048089

Náplň práce:
" zajištění a plná odpovědnost za vedení a vyřizování dokumentů v elektronické spisové službě a činnosti s tím dále spojené
" doručování písemností prostřednictvím datových schránek, vypravování a přijímání datových zpráv včetně odstraňování případných nesouladů v odeslání, následná konzultační činnost se zasilateli
" vypravování a doručování analogové pošty (denní pochůzky na poštu)
" spolupráce na rozvoji digitalizace písemností na pracovišti
" činnosti spojené s provozem podatelny a výpravny
" komplexní agenda registru smluv
" zajišťování a odpovědnost za agendu výběrových řízení - příprava podkladů, zadávání prostřednictvím elektronického nástroje (NEN), vyhodnocování zakázek prostřednictvím NEN, příprava podkladů pro uzavření smlouvy
" archivační činnosti a spolupráce při realizaci skartačního řízení
Požadujeme:
" min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
" uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
" výborné komunikační schopnosti a profesionální vystupování, rychlá orientace v problému, smyl pro týmovou spolupráci
" pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, ochota a vstřícnost učit se nové postupy
" trestní bezúhonnost
Výhodou:
" znalost zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě
" znalost zákona č. 340/2015 Sb., o registru smluv
" znalost práce se systémy ESS, NEN
" znalost problematiky výběrových řízení podle zákona o zadávání veřejných zakázek
" praxe v příspěvkových organizacích státu, kraje nebo obce
Nabízíme:
" platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb., v platném znění (10. platová třída), pružná pracovní doba - plný úvazek
" pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
" pět týdnů dovolené, tři dny indispozičního volna
" peněžitý příspěvek na stravování
" stabilitu státní příspěvkové organizace
" zajímavou práci v přední kulturní a výzkumné instituci v prostředí kulturní památky
" volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
Místo výkonu práce: Ústí nad Labem
Předpokládaný termín nástupu: 1. července 2024
Motivační dopis se strukturovaným životopisem a dokladem o vzdělání zasílejte nejpozději do 7. května 2024 na e-mail: psenakova.pavlina@npu.cz

Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat dne 15. května 2024 - NPÚ ÚOP v Ústí nad Labem, Podmokelská 1/15, Ústí nad Labem.

Zasláním přihlášky dává uchazeč souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví. Informace o zpracování osobních údajů jsou dostupné na: https://www.npu.cz/ochrana-osobnich-udaju.
Národní památkový ústav je oprávněn zrušit výběrové řízení bez udání důvodu.