Název profese Nutriční terapeut/ka
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 24.4.2024

Zaměstnavatel Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67048762

Náplň práce:
" Sestavování podkladů, kontrola přípravy - výroby stravování formou diet, kontrola teploty podávané stravy
" degustace a zapisování případných připomínek a jejich řešení do předtištěného formuláře
" pravidelné screeningové hodnocení nutričního stavu u každého uživatele
" odpovědnost za stanovení odpovídajících nutričních hodnot pro dané uživatele dle jejich skutečných potřeb, odpovědnost za sestavení jídelních lístků a norem stravy tak, aby tato kritéria byla naplněna
" spolupráce s vedoucím kuchyně, přímé péče a zdravotním úsekem
" kontrola podávání nutridrinků, jejich skladování a objednávání
Požadujeme středoškolské nebo vyšší odborné vzdělání, platná registrace (osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru nutriční terapeut), čistý trestní rejstřík, očkování proti hepatitidě B, zdravotní způsobilost a spolehlivost.
Zaměstnanecké výhody: 5 dní dovolené navíc, 3 dny sick days, podnikové stravování, zvláštní prémie, osobní ohodnocení, benefity z FKSP
Kontakt: e-mailem