Název profese Stavební technik/technička — DEK a.s.
Místo výkonu práce Severočeský region
Přidáno 16.4.2024

Volné od 12.4.2024
Zaměstnavatel DEK a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Pracovní náplň
- Správa a údržba stávajících poboček v rámci přiděleného regionu
- Zajištění pronájmu distribučních skladů včetně technického zázemí
- Spolupráce při výstavbách vlastních areálů
- Rozpočty a kalkulace
- Komunikace s dodavateli, pobočkami
- Kontrola přijatých faktur
- Vedení agendy stavební části provozního oddělení

Požadujeme
- SPŠ stavební nebo VŠ stavebního směru
- Práce na PC (uživatelsky MS Office, Internet, Outlook, CAD)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Praxe na pozici rozpočtář/přípravář, stavební mistr nebo jiné technické pozici výhodou
- Spolehlivost, samostatnost, ochotu cestovat, časovou flexibilitu

Nabízíme
- Zaměstnání na HPP
- Nástupní mzda 40 000 - 50 000 Kč dle zkušeností
- 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity
- Služební vůz, mobilní telefon, notebook
- Technické a obchodní zaškolení
- Dobré pracovní zázemí s možností dalšího profesního růstu
- Zajímavou, motivující a perspektivní práci v silné a stabilní společnosti
- Nástup možný ihned

Pracoviště
- Severočeský region