Název profese IT technik/technička Fakulty zdravotnických studií ujep
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 22.2.2024

Zaměstnavatel Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67030434

Popis pracovní pozice:
o uživatelský servis pro zaměstnance a studenty fakulty (MS Office, IT systémy UJEP)
o správa koncových zařízení fakulty (PC, notebooky, kamery, projektory, tiskárny apod.)
o instalace a konfigurace nových zařízení, řešení zálohy a obnovy dat
o spolupráce při nákupu nového zařízení, evidenci majetku, zpracování auditu apod.
o spolupráce při správě WWW stránek fakulty
Požadavky:
o SŠ nebo VŠ vzdělání, IT zaměření výhodou (nikoli podmínkou), znalost a zkušenosti v oblasti koncových zařízení na platformě MS Windows a MS Office
o zkušenosti s podporou periferních zařízení (tiskárny, scannery, ...) schopnost samostatné práce,
o zkušenosti s instalací SW výhodou, řidičský průkaz skup. B (výhodou), pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita
Nabízíme:
o práce v nově vytvořeném týmu Centra informačních technologií
o podpora při zvyšování odborné kvalifikace,
o podpora při dalším studiu (VŠ),
o nástupní plat: mzdová třída, THP N 9 - N 10, v souladu s Vnitřním mzdovým předpisem UJEP,
o pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
o zkušební doba 3 měsíce.
o zajímavou a různorodou práci v instituci oceněnou HR Award
Předpokládaný nástup: září 2024
Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, rekreační zařízení, vědecká knihovna, na závodní stravování, 6 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, možnost home office, UNIŠEK FKSP+, využívání sportovišť UJEP
Případné dotazy: Ing. Veronika Davídková tel. 475 284 222.