Název profese Projektant TZB-vytápění/chlazení-ZTI
Místo výkonu práce Praha 6
Přidáno 22.5.2024

Volné od 22.5.2024
Zaměstnavatel Novitim s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vyšší odborné

Hledáme talentovaného projektanta TZB-vytápění a chlazení! Naše společnost má více než třicetiletou tradici v oblasti pozemních staveb. Zabýváme se kompletní předprojektovou a projektovou činností, energetickým a technickým poradenstvím, a to vše převážně v Praze. Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho skvělého týmu!

Náplň práce:
• Zpracování projektové dokumentace TZB zaměřené na ZTI, příprava studií a dokumentace pro územní rozhodnutí
• Příprava dokumentace pro stavební povolení a provádění stavby
• Autorský dozor a konzultační činnost

Co nabízíme:
• Zajímavou mzdu: 45 000–60 000 Kč, dle zkušeností a typu spolupráce na HPP nebo IČO
• Roční bonusy, prémie dle zakázek
• Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice
• 5 týdnů dovolené a sick days
• Příspěvky na penzijní připojištění, kulturu a sport
• Firemní akce a podnikovou chatu v Krkonoších
• Vzdělávací kurzy a jazykové kurzy angličtiny
• Kancelář na Praze 6 s výbornou dostupností MHD

Co od vás očekáváme:
• Minimálně 2 roky praxe v oboru
• Zkušenost s projektováním ZTI (voda, vnitřní kanalizace, plyn) je výhodou
• Schopnost orientace v technických normách a předpisech
• Znalost práce s AutoCAD, Allplan, REVIT; znalost BIM výhodou
• Řidičský průkaz sk. B
• Možnost nástupu co nejdříve

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!