Název profese Provozní vedoucí OZP Ústí nad Labem a okolí, až 36 600 Kč/měs., stravenky, služební vůz, telefon, flexibilní pracovní doba.
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 6.5.2024

Volné od 6.5.2024
Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Provozní vedoucí ostrahy a úklidu OZP pro Ústí nad Labem a okolí
Požadujeme:
- řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
- pokročilá znalost práce na PC (Excel, Word)
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost
- organizační schopnosti
- časová flexibilita

Náplň práce:
- vedení a motivace zaměstnanců
- zpracování personální agendy
- komunikace se zaměstnanci, obchodními partnery
- nábory nových pracovníků
- vedení provozní dokumentace, reporting

Nabízíme:
- služební auto, telefon, notebook
- HPP plný úvazek
- mzda: 26 600 Kč + 10 000 Kč osobní ohodnocení
- stravenky
- nástup ihned

První pohovor se uskuteční na centrále v Olomouci.

Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím, pošlete nám strukturovaný životopis na prace@forcorp.cz
Telefonní kontakt: 800 99 11 88, 723 612 506
po - pá od 8:00 – 12:00 hod.

Kontaktovat budeme jen vhodné uchazeče.