Název profese Fyzioterapeut/ka jinde neuvedený/á
Místo výkonu práce Brandýs nad Orlicí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66669159

MÍSTO VÝKONU: Lázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí.
NÁSTUP DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- poskytuje specializovanou fyzioterapeutickou péči
- provádí vyšetření, která jsou nutná pro stanovení dalšího postupu ve fyzioterapii
- podílí se na spolupráci multidisciplinárního týmu
- provádí analýzu běžných denních aktivit z hlediska fyzioterapie
- aplikuje metody fyzikální terapie, balneologické procedury
- provádí cílené ergonomické vyšetření
- provádí prevenci, edukaci a poradenství za účelem dodržení nebo obnovení pohybových funkcí
- vykonává činnosti při sociální rehabilitaci osob se zdravotním postižením
- provádí zápisy do zdravotnické dokumentace
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- podmínka vzdělání v oboru
- praxe v oboru vítána
- pečlivost, odpovědnost, svědomitost, proklientský přístup
- zdravotní způsobilost
- dobré komunikační dovednosti
NABÍZÍME:
- zajímavou práci v příjemném zdravotnickém zařízení
- týmovou spolupráci
- práci na vysoce specializovaném, odborném pracovišti
- možnost dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- mobilní zvýhodněný tarif
- zvýhodněné podnikové stravování
- příspěvky na volnočasové aktivity z FKSP
- odpovídající platové ohodnocení
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:
- strukturovaný životopis s uvedením údajů dosavadní pracovní praxe, dosažených znalostech
a dovednostech
- výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracování osobních údajů v souladu s Nařízením o ochraně osobních údajů EU 216/679
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky nebo email