Název profese Logoped ve zdravotnictví - náborový příspěvek
Místo výkonu práce Brandýs nad Orlicí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 66926109

* náborový příspěvek 80 000,- Kč na úvazek 1,0 při trvání PP nad 12 měsíců
* náborový příspěvek 100 000,- Kč na úvazek 1,0 při trvání PP nad 36 měsíců

NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zhodnocení anamnestických údajů, dat a výsledků předchozích odborných vyšetření
- vyšetření stavu orofaciálních motorických funkcí
- klinické vyšetření polykání, eventuelně následná indikace objektivního vyšetření pacienta
- stanovení postupu terapie
- vyšetření řečových motorických funkcí - respirace, fonace, artikulace
- vyhodnocuje stav prozodických faktorů řeči
- vyšetření schopností a možných deficitů ve využití individuálního jazykového systému - gramatické,
lexické schopnosti
- vyšetření schopnosti a možnosti komunikace neverbálními prostředky
- screeningové vyšetřenísluchové percepce
- screeningové vyšetření kognitivních schopností spojených s komunikací
- stanovení individuálního plánu či iniciace působení dalších odborníků
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- vysokoškolské vzdělání v oboru nebo v oboru klinický logoped
- praxe v oboru vítána
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- časová flexibilita
- pečlivost, odpovědnost, svědomitost, komunikativnost
NABÍZÍME:
- zajímavou práci ve zdravotnickém prostředí
- odpovídající finanční ohodnocení
- týmovou spolupráci
- 5 týdnů dovolené (200 hodin)
- 2 dny sick day
- mobilní zvýhodněný tarif
- podnikové stravování
- příspěvky z FKSP
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:
- strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosaženém vzdělání, dosavadních zaměstnáních, odborné praxi, dosažených znalostech a dovednostech
- kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů v souladu obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679
PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY zasílejte na adresu:
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Lázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí
NEBO e-mailem na:
radimecky@rehabilitacniustav.cz