Název profese Operátoři výroby *
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 17.2.2024

Zaměstnavatel PWO Czech Republic a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 66758411

OPERÁTOŘI VÝROBY *
POŽADUJEME: manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost, ochotu pracovat v nepřetržitém nebo třísměnném provozu, ochota se zapracovat a chodit pravidelně na směny, praxe v oblasti automotive velkou výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha montážní linky, kontrola a ukládání vyrobených dílů, práce ve třísměnném provozu, event. nepřetržitém.
NABÍZÍME: 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv. zdravotní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na stravování, nadstandardní příplatky za směnnost a za práci o víkendech, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, úhrada očkování proti sezónní chřipce, elektronická benefitní karta, kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance, roční odměna (bonus).
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 766 048 nebo e-mailem na prace@pwo-group.com
ov.o: 31.1.2023