Název profese Seřizovači montážní linky - PWO Hrachovec*
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 19.1.2024

Zaměstnavatel PWO Czech Republic a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67010067

SEŘIZOVAČI MONTÁŽNÍ LINKY - PWO HRACHOVEC*
NÁPLŇ PRÁCE: Seřizování, nastavování a obsluha montážní linky. Kontrola nastavených parametrů. Uvolňování linky dle nastavených kritérií. Kontrola a provádění měření vyrobených dílů. Provádění zápisů a evidence kontrol. Provádění přestavby a podpora při přestavbě linky. Odstraňování poruch a problémů, minimalizace prostojů. Dodržování zásad BOZP a 5S
POŽADUJEME: základní vzdělání, Znalost práce na PC. Flexibilita a samostatné rozhodování, schopnost rychlého zapracování. Odolnost vůči stresu. Znalost programu SAP výhodou. Praxe s VZV a platné oprávnění výhodou, Práce ve směnném a nepřetržitém provozu. Znalost MIG/MAG svařování.
NABÍZÍME: 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv. zdravotní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměnu za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček, pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí pro zaměstnance, očkování proti chřipce, elektronickou benefitní kartu, zvýhodněné telefonní tarify,
PRVNÍ KONTAKT: Paní Dobešová Natálie tel.: 604 637 746 (8-15 hod.), nebo emailem: prace@pwo-group.com