Název profese Zámečníci
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 9.3.2024

Zaměstnavatel PROMET FOUNDRY a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66966068

ZÁMEČNÍCI
POŽADUJEME: vzdělání SOU/SŠ v oboru zámečník, zámečník montér a příbuzné obory, zkušenosti na stejné nebo obdobné pracovní pozici, znalost výkresové technické dokumentace, samostatnost, zodpovědnost a chuť učit se novým věcem.
NÁPLŇ PRÁCE: sestavování a příprava dílů pro svařování, práce při zhotovování zámečnických prvků, při jejich montáži a opravách, ruční opracovávání svařených celků: pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním, vystružováním apod.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, příplatek za odpolední směnu 5 Kč, zvýhodněný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč na měsíc, týdenní pracovní fond 37,5 hodin, příplatky za přesčasy, za práci v sobotu a v neděli a noční příplatky, poukázka na volnočasové aktivity v hodnotě 3.000 Kč na rok, náborový příspěvek ve výši 30.000 Kč
PRVNÍ KONTAKT: zájemci mohou získat bližší informace každou středu v době 9:00 - 10:00 h. osobně na pracovišti, příp. telefonicky na čísle: 739 056 303 nebo e-mailem na: martina.jancikova@prometgroup.eu
Ov.tel. 6.3.