Název profese Mistři tavríny *
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 25.1.2024

Zaměstnavatel PROMET FOUNDRY a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66992614

MISTŘI TAVÍRNY *
POŽADUJEME: Praxi na obdobné pozici min. 2 roky. Orientace v technické dokumentaci. Samostatnost a zodpovědnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Mistr tavírny řídí a organizuje práce na vymezeném úseku, při zajišťování úkolů stanovených operativním plánem výroby.
NABÍZÍME: Zázemí podniku ve skupině. 5 týdnů dovolené. Nábrový příspěvek ve výši 30 000,- Kč. Odborná školení. Týdenní pracovní fond 37,5 hodin. Přátelský kolektiv. Stravenk y v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem. Stabilní zaměstnání. Zvýhodněný mobilní tarif. Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč na měsíc. Poukazka na volnočasové aktivity v hodnotě 3 000,- Kč na rok.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Ing. Martina Jančíková, tel.: +420 739 056 303 nebo emailem na adresu: martina.jancikova@prometcs.eu
Ov.e.: 5.10.2023