Název profese Všeobecné sestry
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66990106

VŠEOBECNÉ SESTRY
Staňte se součástí našeho multidisciplinárního týmu a pomáhejte spolu s námi rodinám pečovat o dlouhodobě nemocné nebo umírající v domácím prostředí.
NÁPLŇ PRÁCE: Zajišťování ošetřovatelských úkonů v domácím prostředí u pacientů (odbornost 925, 926). Edukační činnost formou návštěv v domácnostech pacientů. Psychická podpora umírajících, jejich blízkých a pozůstalých. Úzká spolupráce s lékaři a dalšími členy našeho skvělého multidisciplinárního týmu. Vedení související dokumentace a vykazování na zdravotní pojišťovny.
POŽADUJEME: Protože přejíždíme mezi klientskými rodinami, je nutné, abyste byl/a aktivní řidič/ka (ŘP sk. B).
NABÍZÍME: Nabízíme komplexní zaškolení. Práce je částečně možná i z domu. Možnost seberealizace, osobnostního a profesního růstu, smysluplná a užitečná práce. Možnost hlídání dětí od 8 do12 h v místním dětském centru. Podpora supervizora. 5 týdnů dovolené. Přátelská atmosféra, vysoká míra samostatné organizace práce. Příspěvek na masáže a obědy. Věrnostní odměny. Zázemí stabilní neziskové organizace. Náborový příspěvek 50 tis.
PRVNÍ KONTAKT: Paní Ing. Magdaléna Husová, telefonicky: 739 244 872, nebo emailem na adresu: husova@diakonievsetin.cz
ov.e. 12.4.