Název profese Pracovníci v sociálních službách
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67041082

Máte komunikační dovednosti a chcete pracovat s dětmi a mládeží? Láká vás realizace nápadů a nových projektů? Pak hledáme právě vás! Nabízíme vám možnost dalšího odborného vzdělání a práci v přátelském a podpůrném kolektivu kolegů.
POŽADUJEME: čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk. B, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: sociální práce s dětmi a mládeží, poradenství, volnočasové aktivity s klienty zařízení, pracovní doba zahrnuje odpolední hodiny strávené v nízkoprahovém zařízení
NABÍZÍME: úvazek 0,5, nástupní mzda na poloviční úvazek 12.000,- (dle kvalifikace a praxe), možnost seberealizace, osobnostního a profesního růstu, smysluplná a užitečná práce, 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra, příspěvek na masáže a obědy, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace

PRVNÍ KONTAKT:
Životopis zašlete na email: husova@diakonievsetin.cz., Ing. Magdaléna Husová (tel: 739244872)